Kwiaty ślubne to nie tylko bukiet panny młodej. Mogą stać się motywem przewodnim ceremonii lub pojawiać się jako element wystroju kościoła i sali weselnej. Chcemy pomóc wam w znalezieniu odpowiedniej florystki i stworzeniu pięknych kompozycji kwiatowych.
Buty ślubne są niezwykle istotnym elementem stylizacji panny młodej. Poza tym, że muszą trafić w twój gust, powinny być stabilne i wygodne. W dniu ślubu czeka cię wiele wyzwań, więc musisz czuć się pewnie i komfortowo.
Ceremonia ślubna - ze względu na swój uroczysty charakter - wymaga od mężczyzny odpowiedniej oprawy. Najlepszą wizytówką Pana Młodego jest jego ubiór. Aby w tym dniu wyglądać nienagannie, a jednocześnie oryginalnie, warto postawić na garnitury szyte na miarę.
W kolekcji MARIAGE znajdziesz pięć odrębnych linii - DREAMS, CLASSIC, ROMANTIC, AVANGARDE oraz wszechobecny GLAMOUR dla kobiet o róznych upodobaniach i charakterach. Twój Dzień to Twój styl. Ty wybierasz i decydujesz.
Chyba każda z nas marzy o tym, aby w dniu ślubu czuć się wyjątkowo. Do tego niezbędna jest wymarzona suknia ślubna, ale my - kobiety do pełni szczęścia potrzebujemy czegoś więcej! Przecież idealny wygląd w dniu ślubu zależy nie tylko od sukni, ale także od dobrze dobranej ślubnej fryzury.