Buty ślubne

Buty ślubne są niezwykle istotnym elementem stylizacji panny młodej. Poza tym, że muszą trafić w twój gust, powinny być stabilne i wygodne. W dniu ślubu czeka cię wiele wyzwań, więc musisz czuć się pewnie i komfortowo.

Chcemy pomóc ci w wyborze idealnych butów. Postawić na klasyczną biel czy wybrać inny kolor? Jaka wysokość obcasa będzie idealna? W tej kategorii znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania dotyczące butów ślubnych.

Jeden z przesądów ślubnych głosi, że buty z odkrytymi palcami przynoszą niepowodzenie. Ponoć ucieka przez nie szczęście… Jednak czy jest to prawdą? Czy buty z odkrytymi palcami będą odpowiednim wyborem?

Nasza odpowiedź brzmi: TAK, chociaż zdania na ten temat są podzielone. Część osób uważa, że widok odkrytych palców w obuwiu można uznać za niestosowny. Wiele Panien Młodych nie zgada się jednak z tym stwierdzeniem i bez wahania decyduje się na zakup butów z odkrytymi palcami. Pamiętajcie, jeśli wybierzecie taki rodzaj obuwia na swój ślub, musicie kategorycznie zapomnieć o pończochach i rajstopach. Takie połączenie nie wygląda elegancko. Jeśli Wasza stopa ma prezentować się ładnie i z klasą, zdecydowanie powinna być bosa. Perfekcyjnie wykonany pedicure jest wówczas koniecznością.

Najładniej prezentują się buty z odkrytymi palcami na naprawdę wysokim obcasie. Jeśli nie radzicie sobie na nim zbyt dobrze, możecie zdecydować się na takie, które mają wysokie podbicie pod palcami. Z całą pewnością ułatwi Wam to chodzenie.

Buty ślubne bardzo często mają różne błyszczące dodatki, kokardki czy koronki. Pamiętajcie, że muszą to być buty jedyne w swoim rodzaju, nawet mała ozdoba będzie miała w tym wypadku duże znaczenie.

 

No Comments

Post A Comment