SUKNIE ŚLUBNE TO NASZA PASJA

IWONA CZAJKOWSKA

 

Projektantka, wizjonerka napędzana przez pasję tworzenia. Suknie wychodzące spod ręki Iwony Czajkowskiej to manifest niebanalnej kobiecości, naturalności, eteryczności i zmysłowości.

 

“Intuicja, wyczucie stylu i detalu pozwalają tworzyć mi suknie, w których kobiety czują się pięknie i wyjątkowo w tym tak ważnym dla nich dniu.”

MARIAGE SALON SUKIEN ŚLUBNYCH

 

MARIAGE jest DOMEM MODY – ubierając często całe rodziny na różne uroczystości, a zwłaszcza ceremonie ślubne i komunijne.

Jest nam bardzo miło zaprosić Państwa do nowoczesnego salonu – siedziby firmy, który został zaprojektowany z myślą o Młodej Parze – aby mogła w komfortowych warunkach przygotować się do ceremonii ślubnej.

Wiele Par Młodych obdarzyło nas już swoim zaufaniem i wybrało właśnie MARIAGE. Nasza wiedza i doświadczenie w kreowaniu mody ślubnej jest do Państwa dyspozycji.

 

Serdecznie zapraszamy
Iwona i Jan Czajkowscy

SZYCIE NA MIARĘ – SUKNIA TWOICH MARZEŃ

 

Jeżeli nie uznajesz kompromisów i pragniesz, aby Twoja suknia była niepowtarzalna, to jedynym rozwiązaniem jest zaprojektowanie jej tylko dla Ciebie. Decydując się na autorski projekt masz gwarancję, że Twoja suknia jest szyta z myślą o Tobie, o Twoich potrzebach i życzeniach, z najwyższą starannością.
ZAUFANIE to klucz do naszej współpracy.
Jeżeli opowiesz mi o SUKNI TWOICH MARZEŃ – wspólnie stworzymy jej projekt – wykonam szkice, podpowiem jak podkreślić atuty Twojej sylwetki, razem dobierzemy tkaninę i koronki, elementy biżuteryjne oraz stosowne akcesoria ślubne.
Każda moja Klientka jest dla mnie inspiracją i wyzwaniem, a spełnienie Jej marzeń daje mi radość i satysfakcję.

Firma  MARIAGE od 1991 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą wyjątkowych sukien ślubnych. Suknie marki MARIAGE to kreacje dla kobiet ceniących klasykę i elegancję, jak również dla tych odważnych, które pragną oczarować ekstrawagancją w tym najważniejszym dniu.

Co roku powstaje nowa kolekcja, inspirowana bieżącymi trendami światowymi, szyta z wysokogatunkowych tkanin i koronek sprowadzanych z Wielkiej Brytanii, Francji i Włoch.

SUKNIE ŚLUBNE TO NASZA PASJA.
Nad produkcją każdego modelu od początku do końca czuwa projektantka i właścicielka firmy, Iwona Czajkowska.

Staramy się profesjonalnie doradzić,w pełni zrozumieć wizję i uwzględnić życzenia każdej Panny Młodej tak, aby powstała suknia… IDEALNA.

Zachęcamy do lektury wpisów dokonanych na tablicy firmowego profilu w portalu Facebook przez nasze Klientki, którym w tym szczególnym  dniu pomogliśmy spełnić marzenia.