Bukiety ślubne

Kwiaty ślubne to nie tylko bukiet panny młodej. Mogą stać się motywem przewodnim ceremonii lub pojawiać się jako element wystroju kościoła i sali weselnej. Chcemy pomóc wam w znalezieniu odpowiedniej florystki i stworzeniu pięknych kompozycji kwiatowych.

Jak wybrać odpowiednie kwiaty? Jak ozdobić samochód? W tej kategorii znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania dotyczące kwiatów ślubnych.

Białe róże w ślubnym bukiecie
Bukiety ślubne z białych róż, to chyba najbardziej klasyczne zestawienie dla wiązanki ślubnej. Niemniej jednak Panny Młode bardzo często decydują się na ponadczasowe, eleganckie i pełne kobiecego wdzięku oraz gracji róże.

Bukiety z peonii
Pastelowe bukiety ślubne z peonii to od lat najczęściej wybierane wiązanki do ślubu. Peonie skradły serca niejednej przyszłej Pannie Młodej swoim kobiecym i subtelnym wyglądem. W pudrowych odcieniach wyglądają niezwykle lekko, nie odciągają uwagi od sukni i podkreślają romantyczny charakter ślubu.

Kalie w bukietach ślubnych
Klasyczne bukiety ślubne z kalii idealnie podkreślają podniosły i uroczysty charakter ślubu. Bukiety z kalii doskonale dopłeniają ślubną stylizację zarówno przy skromnej i delikatnej oraz strojnej i ekstrawaganckiej sukni ślubnej.

Klasyczne i ponadczasowe bukiety ślubne z róż od lat towarzyszą pannom młodym w dniu ślubu. Są to jedne z najczęściej wybieranych rodzajów kwiatów do komponowania ślubnych wiązanek. Róże w pastelowych lub energetyzujących kolorach świetnie sprawdzą się na sezon wiosna/lato, ożywiając ślubną stylizację, a jednocześnie zachowując styl i elegancję. Ciemne kolory, takie jak głęboka czerwień, idealnie podkreślą stylistykę jesienno-zimowego wesela. Róża doskonale sprawdzi się nawet jako motyw przewodni uroczystości.

No Comments

Post A Comment