KOLEKCJA MĘSKA NEW MEN STYLE

Ceremonia ślubna – ze względu na swój uroczysty charakter – wymaga od mężczyzny odpowiedniej oprawy. Najlepszą wizytówką Pana Młodego jest jego ubiór. Aby w tym dniu wyglądać nienagannie, a jednocześnie oryginalnie, warto postawić na garnitury szyte na miarę.

W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie garnitury, surduty angielskie, fraki i smokingi renomowanej marki NEW MEN oraz koszule, kamizelki ozdobne, krawaty, fulary, muchy, spinki i paski.

 

Zróżnicowanie kolekcji pozwala na znalezienie odpowiedniej propozycji dla każdego mężczyzny, stosownie do wieku, gustu oraz upodobań – zarówno klasycznych, jak i awangardowych. Dlatego z tej oferty może skorzystać zarówno Pan Młody, świadek, jak i każdy inny uczestnik ceremonii.

Od dawna już wiadomo, że w dobrym tonie leży dobranie garnituru do sukni Panny Młodej tak, aby stworzyć zachwycającą, harmonijną całość stylistyczną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, pragniemy służyć Państwu profesjonalną radą i pomocą w osiągnięciu tego celu.

No Comments

Post A Comment