Jak wybrać idealną suknię ślubną

W kolekcji MARIAGE znajdziesz pięć odrębnych linii – DREAMS, CLASSIC, ROMANTIC, AVANGARDE oraz wszechobecny GLAMOUR dla kobiet o róznych upodobaniach i charakterach.

Twój Dzień to Twój styl. Ty wybierasz i decydujesz.
My zadbamy o to, abyś wyglądała rewelacyjnie i czuła się komfortowo, a to dlatego, że priorytetem naszej firmy jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientek.

Linia GLAMOUR to kobiecość i odwaga. To intrygujące suknie, które wydobywają piękno z każdej kobiety. Linia CLASSIC to elegancki minimalizm inspirowany Coco Chanel. To szyk i styl. Idealny dla nowoczesnych kobiet, które przez suknię chcą wyraźnie ukazać swoją osobowość. Wśród tkanin króluje metaliczna satyna, jedwabny shantou, zwiewny szyfon lub muślin. To kreacje ascetyczne w formie, w których wygoda łączy się z elegancją.

Linia DREAMS to zjawiskowe suknie, delikatne i ulotne jak dziewczęce marzenia
Linia ROMANTIC to mix stylu DREAMS i AVANGARDE. Szlachetne tkaniny, delikatne koronki, ręczne zdobienia efektownie mieniącymi się kryształami powodują, że suknie promienieją światłem. Są symbolem delikatności i eteryczności. To suknie, które nabierają ponadczasowego uroku potęgując kobiecą atrakcyjność.
Linia AVANGARDE to ekskluzywne suknie dla pewnych siebie Panien Młodych, które nie obawiają się nowatorskich rozwiązań.

NISKA I SZCZUPŁA – optycznie podwyższy ją suknia w stylu empire lub princessa. Super efekt w modelu dwuczęściowym – spódnica o linii A wydłużona trenem oraz długi welon wysoko upięty, rozłożony szeroko, kończący się równo z trenem.

NISKA I PUSZYSTA – niewysokie o krągłych kształtach dziewczyny powinny włożyć suknię, która je optycznie podwyższy i wyszczupli; dobrym wyborem jest styl empire lub princessa, koniecznie z niewielkim trenem i welonem krótszym, upiętym tak, aby nie poszerzał ramion.

WYSOKA I PUSZYSTA – najkorzystniej będzie wyglądać w sukni o linii A, również w wersji dwuczęściowej lub empire, zdecydowanie z trenem lub godetem. Wyszczuplająco zadziała długi welon upięty z tyłu głowy oraz ładny dekolt z wyraźnym szpicem wskazanym dla dziewcząt z dużym biustem niezależnie od wzrostu.

WYSOKA I SZCZUPŁA – jeżeli jest proporcjonalnie zbudowana, będzie wyglądać świetnie w dowolnym fasonie sukni, nawet z długim trenem i welonem; pod warunkiem, że jej partner jest od niej wyższy. Jeśli jest tego samego wzrostu należy zrezygnować z obfitych krynolin i wysoko upiętego welonu.

ŚREDNI WZROST, SZCZUPŁA – Jeżeli partner jest wyższy może założyć podobnie jak “wysoka i szczupła” każdy typ sukni.
ŚREDNI WZROST, PUSZYSTA – odpowiednia będzie suknia w stylu empire, princessa lub klasyczna z trenem, długim welonem lub wersja dwuczęściowa: spódnica o linii A z dopinanym, wysmuklającym trenem.

No Comments

Post A Comment